نمایش محتوا نمایش محتوا

بیانیه حفظ حریم شخصی مدیریت فرودگاه شهدای اراک

 

مدیریت فرودگاه شهدای اراک  برای حریم خصوصي کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در اين بيانيه شرح داده مي شود كه چه اطلاعاتي، چگونه و به چه منظور از كاربران اين فرودگاه دريافت شده و در باره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضيح داده مي شود .

مدیریت فرودگاه  شهدای اراک بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 1395/12/28خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران پرتال دانسته و از کاربران ان دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت  میکند دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قراردادن آن به دیگران خودداری مینماید.

مدیریت فرودگاه شهدای اراک حفظ حريم شخصي شما را تضمين مي‌كند. اگر در هنگام استفاده از اين پرتال، از شما اطلاعاتي خواسته شود كه هويت شما را آشكار كند، مي‌توانيد مطمئن باشيد كه از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده مي‌شود. در هر حال تعهدات و مسئوليت‌هاي مدیریت فرودگاه شهدای اراک محدود به توانايي‌ها و امكانات بوده و در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رويدادهاي غيرمترقبه و يا اتفاقاتي كه منتسب يا ناشي از اقدامات مدیریت فرودگاه شهدای اراک  نباشد، مسئوليت و يا تعهدي نخواهد داشت.

ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما مي‌توانيد با مراجعه به اين صفحه از تغييرات ايجاد شده در بيانيه حفظ حريم شخصی فرودگاه شهدای اراک مطلع شويد.

به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. اين اطلاعات براي اعمال خدمات، حفظ کيفيت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومي ناظر به استفاده از پايگاه اينترنتي به کار گرفته مي‌شود و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه ی قبلی ، با فرد یا موسسه ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت .

این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد :

هدف از گرفتن برخی اطلاعات کاربران: مشاهده صفحات تارنما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی باشد. اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات الکترونیکی و تکمیل بعضی از فرم های مرتبط ، مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده و پس از تحلیل اطلاعات این خدمات به شما ارائه می گردد. اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان صرفا برای بهبود کیفیت خدمات ،نحوه ارائه آن ها و دسترسی سریع مراجعین به خدمات مورد استفاده قرار میگیرند. این سازمان در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما بوده و هیچ بخشی از اطلاعات کنندگان فرم های الکترونیکی در اختیار عموم قرار نمیگیرد.

فناوری های بکار گرفته شده در دریافت اطلاعات : پرتال اینترنتی مدیریت فرودگاه شهدای اراک  از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌ کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند.

ثبت برخی از اطلاعات کاربران: ثبت نشانی IP شما به ما کمک می کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

هشدار امنیتی: توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما ، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالارهای گفتگو و ستیر قسمت های سایت ارسال می کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات ، خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود.

- امنیت اطلاعات :

مدیریت فرودگاه شهدای اراک اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهاي رايانه فراهم کرده‌ايد، به شکل كنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسي‌ها، استفاده و افشاهاي تأييد نشده محافظت مي‌كند. اين اداره کل اطلاعات شخصي را بدون اجازه صريح شما استفاده و افشا نمي‌كند و به اشخاص ثالث ارائه نمي دهد، مگر اينكه از طرف مراجع قضايي حكمي براي اين كار دريافت كند.

 - اطلاعات تماس :

مدیریت فرودگاه شهدای اراک نظرات شما در خصوص محتوای " بیانه حفظ حریم شخصی" اين فرودگاه را گرامي مي‌دارد. اگر معتقديد که مدیریت فرودگاه شهدای ار به اين بيانه وفادار نمانده، لطفا از طريق آدرس  Arak.Info@airport.ir با ما تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از پرتال اداره کل و امنيت اطلاعات پيگيريهايي مطابق با قوانين و مقررات را به نحو شايسته انجام دهد.