خبر خبر

شورميج:
رفع دغدغه هاي معيشتي، مالي کارکنان همواره اولويت کاري من بوده است/ حقوق و مزايا بايد بر اساس کارآمدي و تخصص باشد
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت:همت و تدبير ما بر اين است که پرداخت حقوق و مزايا به کارکنان بنا به تخصص و کارآمدي افراد تعريف شود و البته نگاهي جدي براي رفع تبعيض ها در مورد ساير قراردادها نيز داريم.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ علي شورميج صبح امروز هشتم بهمن ماه طي نشستي که به منظور بررسي مسايل اداري و استخدامي کارکنان اداره کل فرودگاه هاي استان خراسان رضوي به ميزباني فرودگاه مشهد برگزار شد، ضمن اعلام اين مطلب گفت: با وجود موانع و محدوديت ها، اهتمام و اولويت اصلي من و مديران شرکت بر برطرف ساختن مشکلات معيشتي و مالي کارکنان و رفع حداکثري نابرابري ها در پرداخت حقوق و مزايا متمرکز است.
وي اظهار اميدوراي کرد: ميزان افزايش درآمدهاي شرکت در حوزه هايي مانند افزايش پروازهاي عبوري از آسمان ايران، دست ما براي خدمت به همکاران بازتر خواهد گذاشت.
معاون توسعه ي مديريت و منابع در ادامه با اشاره به طرح يکسان‎سازي قراردادهاي کارکنان مشخص و معين، خاطرنشان کرد: همت و تدبير ما بر اين است که پرداخت حقوق و مزايا به کارکنان بنا به تخصص و کارآمدي افراد تعريف شود و البته نگاهي جدي براي رفع تبعيض ها در مورد ساير قرارداديها نيز داريم.
وي اظهار داشت: هم اکنون در حال بررسي و رايزني در خصوص کارکنان غيرحجمي مشغول در واحدهاي اداري براي تبديل وضعيت به قرارداد با شرکت فرودگاه ها هستيم.
شورميج در پاسخ به سوال يکي از کارکنان درباره چگونگي پرداخت حقوق و مزايا در روند همسان سازي قراردادهاي کارمعين و مشخص؛ يادآور شد:
در مرحله يکسان سازي قراردادها، کارمندان قرارداد مشخص و معين در قالب قراردادي واحد قرار مي گيرند و عيار حقوق و مزاياي کارکنان قرارداد معين به سطح کارکنان قرارداد مشخص افزايش مي يابد.
وي در خصوص تبديل وضعيت ساير قراردادها، چند دستگي ها در پرداخت حقوق و پاداش گفت: ما همواره با سازمان امور اداري و استخدامي به منظور برطرف ساختن تبعيض هاي موجود در ساير قراردادهاي کارکنان شرکت، در حال رايزني و گفتگو هستيم و اميدواريم بتوانيم در آينده خبرهاي خوبي به کارکنان بدهیم.
معاون توسعه مديريت و منابع در خصوص کارکنان تبديل وضعيت شده فاقد شناسه کارمندي گفت: به طور مستمر با سازمان امور استخدامي رايزني کرديم و براي حل اين مشکل قول مساعد داده اند.
وي در خصوص بيمه تکميلي کارکنان و مشکلات موجود در اين خصوص گفت: تذکرات لازم در اين خصوص به شرکت بيمه مذکور داده شده و با توجه به قرارداد سه ساله با اين شرکت بيمه يي به دنبال راهکارهاي افزايش رضايتمندي همکاران از تعهدات اين شرکت هستيم.

گفتني است؛ در اين نشست که با استقبال کارمندان اداره کل فرودگاه هاي استان همراه بود، مصطفي صفايي معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و محمود اماني بني مديرکل فرودگاه هاي خراسان رضوي نيز حضور داشتند.

-------------------------------------
نظرات