اخبار اخبار

۲۴ اسفند ۱۳۹۵
یا مقلب القلوب و الأبصار . دل ‏ها ، آفتاب ‏گردان تو شده ‏اند و چشم ‏ها به سوی تو ، به دور روی تو طواف می‏ کنند ؛ هم‏ گام با بهار . یا مدبّر اللیل و النّهار . سایه‏ های شب و آفتاب روز را تویی که تدبیر می ‏کنی . یا محول الحول و الأحوال . حال دل‏ های ما در دست‏ های توست ؛ تو...
۱۱ اسفند ۱۳۹۵
مراسم شهادت حضرت فاطمه زهرا در نمازخانه اداري
۱۱ اسفند ۱۳۹۵
جلسه عمومي کارکنان کليه واحدهاي اداري و عملياتي
۹ بهمن ۱۳۹۵
چهارمین جلسه ستاد اقامه نماز فرودگاه در دفتر مدیریت فرودگاه برگزار گردید . در این جلسه که با حضور امام جماعت محترم فرودگاه و اعضاء ستاد در دفتر مدیر برگزار گردید ، مصوبات جلسه قبل بررسی و برنامه های دهه فجر تعیین گردید و مقرر گردید که صندوق قرض الحسنه داخلی فرودگاه تأسیس گردد .
۹ بهمن ۱۳۹۵
اولین تجربه برف زمستانی در سال 95 در فرودگاه اراک به وقوع پیوست . در این راستا همکاران واحد ایمنی و آتش نشانی با تلاش بی وقفه در صدد برف روبی باند فرودگاه اراک برآمدند  که پس از 5 ساعت تلاش ، عملیات برف روبی به اتمام رسید و باند فرودگاه جهت پذیرش پرواز باز گردید .
۳ بهمن ۱۳۹۵
ادای احترام همکاران واحد ایمنی زمینی فرودگاه اراک به مناسبت شهادت تنی چند از زحمتکشان عرصه آتش نشانی در حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو . کارکنان ایمنی زمینی فرودگاه اراک اندوه و مصیبت سنگین شهادت همکاران آتش نشان خود را با نصب بنر و ادای احترام دسته جمعی ابراز داشتند .
۳ بهمن ۱۳۹۵
سومّین جلسه ستاد اقامه نماز فرودگاه اراک تشکیل گردید . در این جلسه که با حضور امام جماعت محترم فرودگاه و اعضاء ستاد در دفتر حراست تشکیل گردید ، هر یک از اعضاء دیدگاههای خود را درباره اعتلای سطح کیفی نماز و حضور پررنگ کلیه همکاران فرودگاهی در این فریضه الهی بیان نمودند .
۲۹ دی ۱۳۹۵
ن ماینده آژانس هواپیمایی ره بال آسمان کیش که به عنوان چارتر کننده مسیر هوایی اراک - مشهد و بالعکس را توسط شرکت هواپیمایی تابان در اختیار گرفته بود ، در جلسه ای با حضور آژانسهای هواپیمایی اراک در دفتر مدیریت فرودگاه جلسه ای برگزار نمودند . در این جلسه پیرامون مسائل موجود فی مابین...
۲۹ دی ۱۳۹۵
پنجمین جلسه کمیته منابع انسانی فرودگاه اراک در دفتر مدیریت فرودگاه برگزار گردید . در این جلسه که با حضور مدیر و اعضاء کارگروه تشکیل گردید ، مسائل کمبود نیروهای عملیاتی واحدها مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و مقرر گردید که با ستاد مکاتباتی صورت پذیرد و مسائل احکام پرسنل و ابلاغ های صادره...
۲۹ دی ۱۳۹۵
وزیر کشور طی مراسم استقبال رسمی وارد فرودگاه اراک شد . در این مراسم که استاندار و جمعی از مدیران ارشد استان حضور داشتند با انجام مراسم رسمی از وزیر کشور آقای رحمانی فضلی استقبال نمودند .